• O nas

Firma ELEIN została założona przez Grzegorza Sojaka w 2013 roku. Hobby właściciela przerodziło się w pomysł na życie i biznes. Na początku zajmowano się produkcją mosiężnych i stylowych karniszy. Później w ofercie pojawiły się również unikatowe lampy. Z czasem okazało się, że tego typu produkty na polskim rynku cieszą się dużą popularnością, co jest dla nas motywacją do ciągłego rozwoju różnorodności wzornictwa naszych produktów.

  • Co produkujemy?

Firma ELEIN zajmuje się wykonywaniem produktów z mosiądzu na zamówienie klienta. Nasze wyroby to przede wszystkim karnisze i lampy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do obiektów hotelowych, restauracji itp. W swojej ofercie posiadamy wiele oryginalnych i niszowych projektów z których każdy może wybrać coś dla siebie. Wyroby przedstawione w ofercie są produkowane ręcznie na indywidualne zamówienie klienta.

  • Karnisze z mosiądzu – różnorodne i ekskluzywne wzornictwo

Karnisze dostępne w firmie ELEIN są świetnym wyborem dla osób ceniących sobie produkty luksusowe wysokiej jakości, szukających oryginalności i stylu. Mosiężne karnisze umożliwiają zawieszenie nie tylko firan, ale również kotar czy zasłon. Nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter i elegancję. Firma ELEIN karnisze wykonuje ręcznie na indywidualne zamówienie klienta. W swojej ofercie posiadamy wiele autorskich wzorów, ale wychodząc naprzeciw klientom jesteśmy w stanie wykonać karnisze według indywidualnego projektu klienta.
Każdy z oferowanych przez nas produktów jest najwyższej jakości. Są to karnisze ozdobne o oryginalnym wzornictwie, w ofercie można znaleźć wzory w stylu retro, wzory pasujące do bardziej nowoczesnych pomieszczeń, jak również wzory pasujące do pomieszczeń bardzo eleganckich i szykownych. Karnisze mogą zostać wykonane w dwóch wariantach kolorystycznych: stare złoto – patyna oraz złoto polerowane – połysk. Wszystkie wyroby nie są lakierowane, ale zabezpieczane są przeznaczonym do tego typu materiałów preparatem.

  • Żyrandole, kinkiety – mosiężna klasyka

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór żyrandoli oraz kinkietów do salonu, sypialni czy biura. Mosiądz pasuje do wielu różnych pomieszczeń. Jest to materiał klasyczny i ponadczasowy, przez co produkty wykonane z tego typu materiału się nie starzeją i moda na nie nie przemija. Nasze produkty wykonane są z elementów mosiężnych, a to gwarantuje ich długowieczność. Mosiądz jest materiałem bardzo trwałym i estetycznym, przez co wzbogaca każde wnętrze. Lampy mogą być wykonane w dwóch kolorach stare złoto tzw. patyna lub złoto polerowane tzw. połysk. Kolor starego złota nadaje wnętrzu stylowego wyglądu, natomiast kolor złota polerowanego jest bardziej nowoczesny. Wszystkie wyroby nie są lakierowane, ale zabezpieczane są przeznaczonym do tego typu materiałów preparatem.

  • Cennik

Aby uzyskać informację o aktualnych cenach produktów, prosimy o złożenie zapytania ofertowego pod adresem biuro@elein.pl lub zadzwonić pod numer +48 694 432 796.

  • Czas realizacji

Przewidywany czas realizacji zamówienia to od 4 do 6 tygodni.

Czas realizacji zamówienia oceniany jest indywidualnie i zależy od stopnia skomplikowania zamówienia oraz ilości.

  • Koszt transportu

Koszt transportu ponosi Zamawiający. Koszt ten jest szacowany indywidualnie po otrzymaniu informacji o wielkości zamówienia.